• Dyrekcja Szkoły składa Panu Stanisławowi Kowalkowskiemu serdeczne podziękowania za sumienną i rzetelną pracę, zaangażowanie i wzorowe wypełnianie obowiązków służbowych.
 • Dziękujemy za wszystkie starania, które wkładacie w nasze wychowanie i edukację. Wierzymy, ze Wasz wysiłek uczyni z nas ludzi mądrych i szlachetnych. Dziękujemy za codzienne, niezwykle trudne i mozolne budowanie naszych wnętrz. Zdajemy sobie sprawę, że na efekty waszej pracy trzeba będzie czekać długo i cierpliwie, ale przyjdzie czas, kiedy stanie się ona widoczna. Dlatego jeszcze raz za wszystko dziękujemy i składamy najserdeczniejsze życzenia!
 • "Najcenniejszym i najtrwalszym podarunkiem jaki można dać dziecku - jest wykształcenie". W podzięce za trud włożony w Naszą edukację, samych radości i sukcesów życzy klasa...
 • Pani Alinie Chodakowskiej, życzymy, aby nigdy nie zabrakło zapału do kształtowania naszych sumień, aby nadal uczyła nas pokonywania zła i kierowania się w życiu tylko dobrem. Potrzebne są nam wzorce i Pani jest dla nas takim wzorcem..
 • Niech Wam nie zbraknie nigdy zdrowia, niech szkoła w dom się wspólny zmienia! Praca wychowawcy to praca niełatwa bo często leniwa i krnąbrna jest dziatwa. Kocha ona figle i chętnie się czubi, lecz stroni od książki, uczyć się nie lubi. Trzeba dużo zdrowia, dużo czasu stracić, aby umysł ucznia rozwinąć, wzbogacić, który gdy dorośnie, dopiero zrozumie, jak jest w życiu ciężko, gdy się mało umie.
 • Każdemu uczniowi radość się udziela, gdy zbliża się Dzień Nauczyciela. Z okazji tego zaszczytnego Święta niech każda buzia będzie uśmiechnięta. Wszyscy nasi kochani nauczyciele, dla swoich uczniów cierpliwości mają wiele. Za naukę, za trud jaki jest wkładany przeogromny bukiet życzeń składamy. Życzenia szczere, prawdziwe z uczniowskich serc płynące jak świeże kwiaty pachnące, kwitnące na polskiej łące
 • "Jakże nie pisać wierszy, jakże nie płonąć w podzięce. Za dar najpiękniejszy, za SERCE". Tymi słowami pragniemy przekazać najserdeczniejsze życzenia za wielką cierpliwość, wyrozumiałość i trud włożony w Nasze wychowanie.
 • Z okazji Dnia Nauczyciela składam serdeczne życzenia wielu sukcesów zawodowych, spełnienia obranego celu oraz tego, aby podejmowany trud był źródłem satysfakcji i społecznego uznania.
 • "Wykształcenie to dobro, którego nic nie jest w stanie nas pozbawić". W podziękowaniu, za trudną prace i wskazanie właściwej drogi życzymy dużo wytrwałości, sukcesów zawodowych jak również uśmiechu każdego dnia...
 • Dziękujemy za pokazanie nam, że porażki mogą nas czegoś pożytecznego nauczyć, że gdy przeżywamy trudności, możemy odkryć swą siłę, że miłość i życzliwość często znajdujemy w najciemniejsze dni.
 • Życzę naszej drogiej Pani, by każdy dzień był miły dla niej, by ranny budzik srebrne dźwięki układał dla niej w takt piosenki, by zaczynała dzień wesoła i żeby znikła zmarszczka z czoła, by wiatr jej pachniał, śmiech jej szumiał, by każdy w klasie ją rozumiał.
 • Sz. P. Stanisław Dobrzański W związku z przejściem na emeryturę składam serdeczne podziękowania za trud włożony w wychowanie wielu pokoleń młodzieży. Jako nauczyciel i wychowawca naszego Liceum swym zaangażowaniem, oddaniem sprawom swoich wychowanków tworzył Pan warunki do wykształcenia wielu znakomitych osobistości.
 • Za wielki trud włożony w naszą edukację, za wszystkie lata starań, abyśmy mogli powoli wkraczać w dorosłe życie, za przekazaną wiedzę, cierpliwość, serce, dobre słowo i wychowanie... Dziękujemy! Obiecujemy, że przekazana wiedza będzie przez nas należycie wykorzystana a pamięć o naszej Wychowawczyni zostanie na długo w naszych sercach!
 • Ty masz doświadczenie My młodość niewinną. Ty masz wielką mądrość, My mowę dziecinną. Tobie nie wystarcza Nasza słów swoboda Chcesz byśmy przeżyli Życie jak przygodę. Za twe wszystkie rady I uparte kroki Chcemy podziękować Nauczycielu drogi Więc w Twoje święto Ci składamy Szacunek i podziękę, Że nas prowadzisz w jasne bramy, Że nam podałeś rękę...
 • Będziemy o Tobie pamiętać, Gdy walczyć będziemy o prawdę, Będziemy z Tobą iść, Gdy żyć zaczniemy naprawdę. Będziemy śpiewać pieśń, Że nauka jest naszą ostoją, Będziemy słowo nieść, Że mądrość wcale nie boli. W podzięce za trud włożony w Naszą edukację, samych radości i sukcesów życzy klasa 3a
 • Za serce, uśmiech, dobre słowo, zachętę do pracy gdy nic się nie udawało i pochwałę gdy wszystko szło dobrze. Za pomoc w odkrywaniu tego w czym jesteśmy najlepsii przekonywanie, że możemy zrobić więcej niż się spodziewamy. Za pokazanie nam, że się liczymy i jesteśmy ważni. Za to, że w tak wielu sytuacjach mogliśmy zawsze na Panią liczyć..
 • Choć dzieli wielka nas różnica Twych doświadczonych - naszych młodych lat, Jednak zatarła się granica, Którą pokoleniom stawia świat. Widzimy nieraz, że znużenie Na czole Twoim kładzie cienie, A jednak zawsze masz siły, Byśmy się dobrze uczyli, By nie był stracony czas!
 • Dziękujemy za światłe rady, za opiekę, za przekazaną wiedzę, za to, że pragnął Pan byśmy stali się pełnymi wartości ludźmi. Składamy dzisiaj wyrazy szacunku, życząc: niech szczęście na zawsze pod Pana dachem zagości…