Informujemy, że z powodu przerwy urlopowej zamówienia złożone od 11 do 20 sierpnia będą realizowane od dnia 21 sierpnia 2016.
Za utrudnienia przepraszamy.

PIERSIÓWKI

Do czego służy piersiówka, nie trzeba nikomu tłumaczyć. Wielu przekonało się o jej zaletach podczas długich wypraw w góry, na ryby, żagle czy myśliwskie wypady.

  • W tym dziale proponujemy grawerowane piersiówki ze stali nierdzewnej. Wszystkie wyposażone w szczelną zakrętkę z zawleczką uniemożliwiającą zgubienie. Nigdy się nie stłuką i będą idealne nie tylko na mocne trunki...
  • Modele miniaturowe - do małej kieszonki, modele dla wymagających - o dużej pojemności, modele eleganckie - oprawione w skórę.
  • A do tego kieliszki, kasetki i skrzyneczki do eleganckiego "prezentowego" opakowania.
  • Grawer wykonujemy laserowo - na stali ma ciemnoszary kolor (z lekkim miedzianym odcieniem)i jest trwały. Na skórze kolor jest kontrastowy i zależny od gatunku i koloru skóry.

W wypadku chęci zamówienia większej ilości cena jest ustalana indywidualnie na podstawie projektu (wielkości rysunku), i w większości wypadków jest znacząco niższa. W celu dokonania wyceny prosimy przesłać zapytanie ofertowe mailem z możliwie dokładnym określeniem tego, co ma być wygrawerowane. Przygotujemy wtedy projekt i wycenę.

 
1
2